Новости

Rss
Просмотров : 45

Направление Classic считается одним из самых популярных в мире. Нам не обойтись без классических брюк, кофточек, рубашек и водолазок. Трудно представить гардероб детей без сдержанного белья и скромного школьного дресс-кода. Яркие повседневные вещи не годятся для многих мероприятий, таких как первый звонок или поездка олимпиаду. Предлагаем турецкий бюджетный сегмент на скромный бюджет!

читать далее
Просмотров : 27

Футболка стала неотъемлемой частью стильного образа взрослых и малышей. С наступлением весны можно смело одевать этот незаурядный предмет гардероба, ведь он легко сочетается со многими кофтами и кардиганами. Широкий выбор футболок нашего магазина способен поднять настроение, и подчеркнуть индивидуальность каждого ребенка. Предлагаем обзор стилей от Мир Текстиля.

читать далее
Просмотров : 80

Активні діти, так само як і їх дорослі батьки, потребують багато речей. Найбільш за все страждають вуличні предмети гардеробу, які потрібно постійно оновлювати чи заміняти новими. Не все вбрання можна залатати чи випрати від брудних плям. Найкращий вихід – купувати окремі речі для вуличних ігор, щоб зберегти улюблені шкільні обновки від пошкоджень. Турецький фабричний трикотаж – ідеальна альтернатива! 

читать далее
Просмотров : 20

Багато батьків не замислюються над тим, що їх малюки мають власну думку. Дуже часто трапляються випадки, коли син чи донечка не бажає носити речі, які купила мама без їх згоди. Малеча просто відмовляється від обновки чи влаштовує справжню істерику. Що робити, якщо ви не можете взяти дитину на базар чи в торгівельний центр? Мир Текстиля дає поради молодим батькам.

читать далее
Просмотров : 68

У 2021 році ми розширили асортимент спіднього вбрання. Тепер ви зможете вигідно купувати усі необхідні предмети трикотажу для родини одним чеком. Якщо ви на стороні імпортного сегменту, у вас з’явиться можливість замовляти у роздріб та гуртом найкращі вироби із Туреччини по доступним цінам виробника. Купуйте будь-які артикули без ростовок!

читать далее
Просмотров : 88

Багато наших відвідувачів цікавляться стоковими пропозиціями вітчизняних та імпортних виробників. Вони знаходяться у розділі «Акції». Сьогодні ви дізнаєтеся, що можна придбати дітям на суму до 50 гривень. У нас є багато артикулів, вартість котрих не перевищує номінал банкноти з зображенням Михайла Грушевського. 

читать далее