Трикотаж України – 7 цікавих фактів

 Український одяг – ремесло жінок 

З давніх-давен, трикотажні фабрики України обґрунтовувалися в місцях, де основною частиною населення були жінки. За даними статистичних досліджень на 2017 рік співвідношення дорослих чоловіків та жінок України – 1:4. Країна наречених активно набирає обертів у промисловості з незапам'ятних часів.

Жіночий фактор відіграє важливу роль. Жінки дуже посидючі, уважні, педантичні та відповідальні. Вони можуть з ранку до ночі сидіти за швейною машиною та з терпінням виконувати роботу. Чого не сказати про чоловіків. Вони краще виявляються у ролі конструктора, дизайнера чи технолога.

Одяг для дітей та дорослих України займає 1 місце у легкій промисловості країни

За даними Вікіпедії 2006 року, в Україні випущено 43 мільйони кубометрів лляної тканини, 2 мільйони кв./м. бавовни, 9 млн. кубометрів вовняних полотен, 31 млн. трикотажних одиниць та 54 мільйони шкарпеток! Лідирують галузі:

  1. Текстиль України

  2. Швейна промисловість

  3. Виробництво взуття

  4. Обробка шкіри та пошиття виробів

  5. Хутро

Куди дівається стільки трикотажу, запитаєте Ви? Осідає на місцевих базарах, у павільйонах магазинів та торгових центрах. Левова частка вітчизняних трикотажних виробів – експорт до країн Європи та США.

Одяг комсомольський трикотажнийфабріки конкурент Китаю?

Це так. На 2019 рік в Україні активно розвивається трикотажна промисловість. Вітчизняні фахівці фактично витіснили китайські товари. Підробки відомих брендів для 7 кілометрів і Барабашово раніше відшивались на китайських підприємствах. Ситуація змінилась. Після конфлікту на Донбасі тіньовому ринку стало невигідно замовляти вироби з Азії. А легальні швейні підприємства придивилися іноземним партнерам, які уклали з ними договори на офіційне виробництво та продаж європейських брендів. Сьогодні частіше можна зустріти бірки Made in Ukraine ніж Made in China.

Трикотаж України – звідки йде сировина?

Відомо, що Україна сама виготовляє лляні, бавовняні, вовняні полотна. Звідки беруться інші тканини та нитки? Доводиться імпортувати. Найпопулярніші країни імпорту тканин: Китай, Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати, Бангладеш, Індія. Деяка сировина для виробництва вовняних полотен приходить із Австралії.

Українська швейна промисловість зацікавлена в асортименті виробів. За часів СРСР усі ходили в однакових ситцевих сукнях та лляних сорочках. Це дуже вплинуло на якість життя покупців та позицію вітчизняної майстерності на тлі світових конкурентів. Зараз все інакше – в ногу з модою, більше ексклюзиву та фарб!

Трикотаж Комсомольськ – особливості виробництва товарної одиниці

Одяг Комсомольська зарекомендував себе як соціальний. Тим не менш, якість наших товарів набагато вища за ціну. Як відбувається трудовий процес? Скільки людей працює над однією трикотажною одиницею? Давайте порахуємо!

  1. Дизайнер – контролює моду та тенденції, створює неповторний образ одягу.

  2.                 Конструктор - переносить ідею дизайнера в креслення, вираховує розмірну сітку та деталі. Тісно співпрацює із                                закрійниками.

  3. Технолог - старший спеціаліст цеху, який стежить за виробничими процесами. Консультує майстрів, вибирає та тестує тканини.

  4.                 Закрійник - людина ножиць і лекал. Отримує виробничий шаблон майбутнього одягу та готує деталі виробу.

  5. Швачка – зшиває заготівлю.

  6. Майстер фурнітури – набирає кнопки, пришиває гудзики, нашивки та ін.

  7. Плодильниця – надає форму виробам і заготовкам.

  8. Пакувальник - зміцнює бирки, складає в упаковку, відправляє на склад.

Трикотаж України – попит на доступний одяг із Комсомольська

Комсомольська фабрика запропонувала гідну альтернативу закордонному трикотажу.

З нами співпрацюють роздрібні покупці та підприємці на однакових умовах – опт від 1 одиниці. Ми пропонуємо асортимент:














З появою мінімальних цін на одяг українського виробництва, попит на вітчизняну продукцію перевершив очікування. Споживачі оцінили можливість купувати вдвічі більше предметів гардеробу з лінії фабричного виробництва. Ми нічим не відрізняємося від іноземних брендів, адже випускаємо якісні товари, модні новинки та даємо можливість суттєвих знижок на опт – 5 та 15%.

Інтернет магазин одягу Світ Текстилю працює по всій Україні. Ми робимо доставку посилок до найвіддаленіших населених пунктів країни. Завдяки доставці різними службами пошти, бандеролі приходять у маленькі села та селища!

Зацікавило фабричне виробництво трикотажу в Україні? Запрошуємо познайомитися з каталогом товарів на офіційному сайті mir-tekstil.com.ua.  

Коментарі

Написати коментар

Модули для Opencart